Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csinalnak ilyet magyarorszagon?

Csinalnak ilyet magyarorszagon?

Figyelt kérdés

Mi a neve ennek magyarul? Egyaltalan csinalnak ithon ilyet?


[link]


2017. jún. 28. 19:48
 1/5 A kérdező kommentje:

Idokozben megtalaltam...

Fémmentes korona. Vegre :D

2017. jún. 28. 20:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább porcelán héjnak tűnik.
2017. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A porcelan hej fogankent van. Ez egybe van,sorba.

Koszonom a valaszt.

2017. jún. 28. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:

A fémmentes korona az más, eleve a korona az is egy szóló fogpótlás, na, abból aminek nincs fémváza, az a fémmentes.


Ez a cucc egyfajta felpattintható műanyag fogsor. A konkrét megoldás neve SnapOn Smile és itthon is csinálják, így hirtelen egy rendelőt találtam www.dentsmile.hu


Az árát olyan 2-300 ezerre saccolom. Az élettartama elég korlátozott lehet, néhány év szerintem, a viselése meg elég furcsa érzés, gondolom. A látvány meg azért elég messze állhat a természetestől, de első blikkre gondolom elmegy. Szerintem ezt a terméket az szülte, hogy nyugaton még a mienkhez képest is három-ötszörös a fogászati ellátás ára, amit sokan ott se tudnak megfizetni, ott ez a megoldás úgymond "olcsó". Itthon nem feltétlenül látom ennek a piacát.

2017. jún. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy biztos, az esetleges orvosi problémákat (lyukas, gyulladt fogak, íny stb.) meg kell szüntetni az elkészítése előtt, mert azokon ez nem segít semmit.
2017. jún. 29. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!