Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális ha egy foghúzás után...

Normális ha egy foghúzás után még 5 órával később is vérzik az íny?

Figyelt kérdés
2017. jún. 29. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Ha megszívod, még napok múlva is érzed az ízét...
2017. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, a vérdugónak addigra már el kell kezdenie alvadni. Ha erősen elkezd fájni azonnal menj vissza az orvoshoz. Nekem sokat vérzett utána fel is hívtam a dokit és utasításra 3x haraptam gézre miután kiment az injekció eszméletlenül elkezdett fájni másfél napot szenvedtem ez volt az első húzásom nem tudtam mennyire szabad fájnia, mire valaki mondta hogy ez nem normális, dokihoz vissza de addigra már két nap telt el és ki kellett takarítani kiesett a vérdugó és telement trutyival, elfertőződött és begyulladt. Múlt hét kedden húzták és tegnap volt az első éjjelem hogy nem vettem be fájdalomcsillapítót...
2017. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!