Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj a bölcsességfogam,...

Nagyon fáj a bölcsességfogam, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Alul nem igazán fér ki, meg nyomja a többit. Februárban már egyszer két hétig fájt, azóta abba maradt.

A szüleim nem hiszik el, hogy mennyire fáj. Tiszta hülyék lettek miatta. Múltkor még meg is vertek, mert hogy biztos csak kitalálom, hogy ne kelljen iskolába menni...

Kifizetni nem akarják a műtétet, meg borzasztó mérgesek. Múltkor bevettem fájdalomcsillapítót, erre kitalálta, hogy tuti drogozom, azért szedek ilyet. Azt se hiszi el anya, hogy úgy ki lehet műteni, hogy nem nőtt ki. Amikor tömni kellett, akkor is direkt bejött velem, mert én biztos csak átcseszem az orvosokat. Aludni egyáltalán nem tudok.

17/L


2017. jún. 29. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez vagy kinő, vagy nem. Egy panorámaröntgent kellene csináltatni, aztán ha rossz a helyzetük, szájsebészetre beutalót kérni. A szüleidet meg ignoráld, fordulj olyanhoz, aki segít.
2017. jún. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dzseri ***** válasza:
a körzeti szájsebészeten ingyen kihúzzák, ha a körzeti (ingyenes) fogorvos ad beutalót, egyébként ő ingyen be is tömi a lyukas fogat
2017. jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem barmifele beavatkozas elott a szuleidet kuldd el a halál faszára... ha ilyen megertok....
2017. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ingyen kihúzzák. Holnap felhívod a fogorvosod és egyeztetsz vele.
2017. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid ilyenek fordulj a helyi családsegítő szervezethez.
2017. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!