Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabalyzosok! Ez massal is...

Fogszabalyzosok! Ez massal is megtortenik?

Figyelt kérdés
Szoval felol mar szinte egy eve van fogszabalyzom es nincs is vele semmi gond.. De negy honapja raktak alol is es az allandoan le le esik egy egy kis bigyusz ( nm tudon a pontos nevet) es mikkor ragasztja vissza mindig ideges , hogy mit etem mert leverte , peddig semmi olyat nm etem.. Megtortenhet leveri egyik a masikat? Mert rakot valamit a fogamra , hogy ne erjen ossze de az 1 honap allat lekopik es 2 havonta megyek hozza. Nem tudom mit tegyek.

2017. júl. 5. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan cucc a hátsó fogaimon. Nekem is párszor újra kellet rakni, de olyan 3 hónapja már nincs semmi bajom vele, remélem neked is megoldódik :) szerintem a mennyiséggel van a baj,ha összezársz akkor mind2 oldalon össze kéne érni a fogaidnak hátul.
2017. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen csak az a gond leesett 2 brecket leverte a felso az alsot.. Es a doktor megmondja majd , hogy valamit ettem. Amugy te eszel mindent ? Vagy kerulod a kemeny dolgokat ? :)
2017. júl. 5. 23:02
 3/7 anonim válasza:
Brekettnek hívják.
2017. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen az.. Bocsi csak mas nyelven igy mondjak es irjak ahogy irtam .
2017. júl. 5. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen én már rántott húst ettem 1 napra rá hogy felrakták a fogszabályzót :) néha leesett 1-1 brekett, illetve a hátsó fogamon lévő cucc, de mostanában már semmi ilyesmi. De ez csak azóta mióta összeér mindkét oldalt a fogam ha összezárok.
2017. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Velem is volt olyan, hogy lepattant egy, aztán visszaragasztotta és még aznap leesett.. aztán mikor megint visszamentem azt mondta, hogy nem teszi vissza mert amúgy az nem is kell oda... mondom lol oké
2017. júl. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
En csak azt utallom , hogy mindig leszid. Hogy mit etem? Aztan meg csak joghurtot etem mert ugy fajt.. Attol nem eshetett le
2017. júl. 7. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!