Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok, hogyan...

Fogszabályzósok, hogyan szoktátot hátrább húzni a fogamat?

Figyelt kérdés
A jobb felsőket kéne hátrább húznom, mert nagyon eltolódtak balra, így a metszőfogak jobbra mentek és nem középen vann. Raktak fel két kampót a bal felső 3 és 5re meg a jobb alsó 3asra. Hogyan kéne rárakni a gumit "rombuszban", hogy hátrébb húzza a felsőket?

2017. máj. 25. 05:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd az orvosod megcsinálja, te egyedül ne ügyeskedj, meg van a technikája, hogyan lehet. Nekem pár hete adott hozzá gumikat, meg megmutatta mit hova akasszak. Nekem is eltolódott a középvonalam azután, hogy 'kiegyenesítette' a fogívemet, de utána ez könnyen korrigálható, szóval ne aggódj! :)
2017. máj. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is adott gumikat és fel is rakta meg én is megpróbáltam. A két felső kampóra rakom meg az alsó kampóra aztán alul a kettesre. De legalább húzza a felső fogakat, csak nem vagyok benne biztos, hogy így a felső fog hátrább menni.
2017. máj. 26. 06:00
 3/3 anonim ***** válasza:

nem értelek! ha adott gumikat és azt folyamatosan használod napi 16-20 órát, akkor tökéletes lesz.


Bizzál az orvosban, csak tudja, hogy mit kell csinálni. A gumizás nem elsősorban a fog hátrahúzására, hanem a harapás beállítására jó. A fogad simán, más technikával tudja sorba rendezni.

2017. máj. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!