Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sopronban jó és olcsó fogorvos...

Sopronban jó és olcsó fogorvos, aki fogad német vendégeket?

Figyelt kérdés
Színvonalas hely, de legyen olcsó.
2017. júl. 8. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olyan sajnos nem létezik. Főleg Sopronban. Egyébként attól függ, kinek mi az olcsó...
2017. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Egy "ismerősöm" rám írt Bécsből, hogy tényleg ennyivel olcsóbbak-e itthon a fogorvosok. És ajánljak neki valakit.

Én Szentgotthárdon lakom, meg van Szombathelyen is olcsó fogorvos, de szerintem az kicsit messze lenne neki.

A bécsi árakhoz mérten minden olcsó szerintem. Két koronát akar.

Szóval nem muszáj Sopron, csak tudjon németül, meg ne nagyon lepukkant hely legyen.

2017. júl. 8. 18:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Én Dr.Szabó Dórához járok.Precíz megfizethető.Nekem már sokmindent csinált.Húzott,tömött, gyökérkezelt...nem volt vele gondom.

Meg vagyok vele elégedve.

2017. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

18:24#vagyok. Nyugodtan küldheted Szabó Dórához szerintem a páciensei 70%-a osztrák.Igényes környezet,kedves.....

Lépesfalvi u.1.

2017. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Értem. De még mindig nem írtad le, neki mi az olcsó!?

Első vagyok...

Győrben pl. rengeteg jó fogorvos van.

Akihez járok, nem írom le a nevét nyilvánosan. Nem túl olcsó, de nagyon jó doki, sok-sok éve praktizál. Abból indulj ki, hogy olyan fogat is kihúz 4 ezerért, amit más helyen el sem vállalnak, csak szájsebészeten. Ehhez viszonyíts, ha az ismerősödet tájékoztatni akarod. Ezt az orvost privát üzenetben sem adom ki, mert nem szeretném tiltatni magam itt. Csak segíteni próbáltam árakban ezen a környéken.

2017. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3-as,4-es, úgy tudom, hogy ez reklámnak minősül a doktornő szempontjából itt a GYK-n. Nem véletlenül van olyan opció, hogy bannercsere..

Nehogy pórul járjatok, tényleg csak a jószándék vezérel.

2017. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, egy csomó kérdésnél van, hogy írnak orvost. A privát üzenetbe meg nem látnak bele, a moderátorok sem.

Köszönöm a segítséget, de még mindig tanácstalan vagyok.

2017. júl. 8. 18:37
 8/11 anonim ***** válasza:
A jó és olcsó jelen esetben többnyire egymást kizáró fogalmak, mert a korszerű anyagok és a megfelelő műszerezettség, röntgen háttér biztosítása nem olcsó. Többet számít a fogorvos nyugalmat árasztó személyisége.
2017. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor inkább jó fogorvost mondjstok, a nyugati határvidék is jó, akár Szombathely is.
2017. júl. 8. 20:38
 10/11 A kérdező kommentje:
Légyszi segítsetek, nem tudok neki mit mondani.
2017. júl. 8. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!