Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy német...

Mennyit keres egy német nyelvterületen dolgozó magyar fogorvos? Milyen lehetősége van egy friss diplomás magyar fogorvosnak külföldre menni dolgozni? Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kimegyek pl. Németországba és körbejárom az összes fogorvosi rendelőt, beadom az önéletrajzom és keresek egy helyet ahol alkalmaznának vagy tudnék széket bérelni?

Mennyi pénz kellene ahhoz, hogy elinduljak a vakvilágba és biztosan sikerrel járjak? Hogy a legegyszerűbb?


Ismerősöm nincs kint, németül középfokon beszélek, viszont minden munkámmal kapcsolatos dolgot meg fogok tanulni németül is!


Illetve mennyit keres egy kint élő és dolgozó átlagos fogorvos?


Szeretnék havonta 4-5000 eurót nettóba, ha nem is az elején, de 3-5 hónap múlva már jó lenne!


Pénzt gyűjteni mennék ki, hogyha hazajövök Mo-ra, nyithassak magán praxist és itthon is megkeressem a havi 1 milliót!


Jelenleg első éves vagyok, van még eddig 5 évem, de már most szeretnék mindent tudni ezzel kapcsolatban!

Szájsebészetit is el fogom végezni!


2014. okt. 27. 00:20
 1/2 anonim válasza:
sztem jó lehetősegeid vannak,ahol én élek németországban,egy kisvárosban,lipcsétől nem messze,itt is van egy magyar fogorvos. sztem már elég rég van kint mert néha még keresi a magyar szavakat,és igencsak van akcentusa. én meg elmennék fogorvosi asszisztensnek.. :)
2014. okt. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudod esetleg, hogy mennyi lehet a havi fizetése?
2014. okt. 27. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!