Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Járt már valaki így? Bővebben...

Járt már valaki így? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
1 hete kezdődött. Torokgyulladást kaptam, majd a fogínyemre, nyelvemre, szájpadlásomra is éreztem, hogy kezd rámenni, mivel alig bírtam rágni/nyelni. A torokgyulladásom szerencsére megszüntette az antibiotikum, de a fogínyemről nem ment le a gyulladás. Iszonyatosan fáj napok óta, enni sem nagyon tudok tőle! :( Voltam fogorvosnál vele, de elküldött, mondván : "Nem is olyan nagy ez a gyulladás, öblögessem Corsodyllal." 3 napja csinálom és nem hat.. Legyek türelmesebb? Vagy menjek el másik fogorvoshoz? Ennyire még sosem fájt, az egész szájüregem zsibbad és ég folyamatosan. Ja és a nyelvemen pirosas-fehér pici dudor van, az is iszonyatosan zavar és fáj.

2017. júl. 19. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem aftád van véletlenül ?
2017. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos, hogy nem. Az egész alsó és felső fogsorom körül, kívül-belül lángoló piros színű, érzékeny és fáj. Mindenhol. Ilyet még sosem tapasztaltam basszus. :D
2017. júl. 19. 10:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Gengigel gélt, ezzel kend be jól az ínyed naponta 4-5-ször, és vegyél Parodontax extra lágy fogkefét, hogy ne dörzsöld ki az ínyed. Ha nem javul, akkor én elmennék másik fogorvoshoz.
2017. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!