Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az unokahugamnak sárgák a...

Az unokahugamnak sárgák a fogai mert eddig nem mosta rendszeresen. Ha mostmár normális időközönként mossa kb hány nap alatt fog látszódni a változás?

Figyelt kérdés

2017. júl. 21. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet le kellene szedetni a fogköveit, utána polírozzák a fogát, így visszanyeri a fog a természetes színét, ha onnantól már naponta rendszeresen mossa, aki sokáig újra szép lesz.
2017. júl. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én sem mostam rendszeresen és a rendszeres fogmosástól semmi nem változott.Jobban járnátok ha ezt fogorvossal beszélnétek meg nekem is ő segített,de azt mondta a fogaim sose lesznek olyan fehérek mint normálisan kéne lennie,de nekem ez a pasztel sárgás szín megfelel nem sokkal sárgásabb mint egy átlag emberé(mert ugye aki naponta 4 szer mos fogat és fogselymezik,szájvíz stb.és akinek jó génjei vannak azoknak ríkító fehér,egy átlag embernek aki napi 2 szer mos fogat ilyen nagyon halvány paszteles sárgás színe van ami szerintem természetesebb mint a ríkító fehér)
2017. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!