Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Begyulladt fogat több érzéstel...

Tündi0212 kérdése:

Begyulladt fogat több érzéstelenitővel el tudnak érzésteleniteni hogy huzas ne fájjon?

Figyelt kérdés
Metszőfogam begyulladt szerintem nem lehet hozzá erni anyira érzékeny feszit és nagyon fáj! Időpontom van huzásra 17.re még 2 het mert magan doki ! Kérdésem az lenne hogy ezt igy valahogy eltudjak érzésteleniteni hogy kihuzak ! Ugy érzem 17.ig nem birom ki flector port szedek de már attol is félek hogy bajom lesz huzamosabb ideje szedem ! Ugyeleten kihuzzák esetleg budapesten a szentkirályiban én vidéki vagyok! És ezt hogy miert huzatom mert menthető ezt hanyagoljuk most ! Esetleg tobb injekcioval ?
2017. aug. 4. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Érezni fogod, de annyit kapsz, hogy ne teljesen. Magyarán nem lesz olyan vészes. De a hang az igen.
2017. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Húzasd ki,hát hol van még 17.-e?? Addig szenvedni akarsz? Nekem tegnap négyet húztak,egyik kicsit gyulladt volt,de nem fájt mikor húzta,pedig megszenvedett vele a doki! Ha normális a doki,dugj a zsebébe előre egy kis pénzt,hogy dupla szurit adjon!
2017. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól függ. Egyszer olyan foggal mentem el, hogy délutánra rendszerint elviselhetetlen volt a fájdalom. Délelőtt húzták ki, elérzéstelenítették, semmit nem éreztem, csak ropogott.
2017. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A Szentkirályiban kihúzzák, ha gyulladt ha nem. Én dinnye fejjel mentem oda annyira be volt gyulladva, nekiálltak, kihúzták... csak enyhén fájt...
2017. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem még sose húztak gyulladt fogat, először mindig felírták az Augmentint, mikor beszedtem teljesen akkor mehettem vissza (de az is sokat enyhített a fájdalmon, már 1-2 nap szedés után). Na de 17-e?? Ilyet még nem is hallottam, fájós gyulladt foggal soron kívül is ellátnak. Szerintem jobban jársz, ha addig is elmész SZTK alapon, és legalább felírják az antibiotikumot.. Ügyeletem is ellátnak, de nekem ott is csak a gyógyszert írták fel, mikor oda mentem.
2017. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szedem ezt a flector port ez viszi valamilyen szinten a gyulladást ! Itt nálunk a körzeti egy állat minden fogat beletör ! Ide semmi képp ! Hétvégén valoszimű megprobalom Budapestet! Ezek szerint igyis kihuzzák de gondolom fáj ! :((((((
2017. aug. 5. 07:13
 7/12 A kérdező kommentje:
Metszőfogról van szó az 1 gyökerű hátha könnyebben kijön! Az igaz hogy a felsö fogat jobban eltudják érzésteleniteni?
2017. aug. 5. 07:14
 8/12 anonim ***** válasza:
A flector csak a fájdalmat csillapítja. Antibiotikum kellene neked, még a húzás előtt!
2017. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező! Nekem is 1 gyökerűt húzott most,de szó szerint 4 fogót hozott,nem bírta kihúzni,mert görbe volt a gyökér!

Ha egyenes,mint a másik amit húzott,egy pillanat és már kint is van!

Ne aggód túl,amennyit most szenvedsz és még fogsz 17.-ig,már rég túl lennél rajta! Erre gondolj! Tavaly az Sztk-ban úgy kihúzta az idióta,el sem volt zsibbadva! Szóltam neki,erre annyit kérdezett,ugye annyira nem fáj,hogy kiugorjak az ablakon? Naa mondjuk ez se volt normális doki! De menj,legyél túl rajta,jobb lesz,még ha fájni is fog! Nem szabad még napokat szenvedni! Minek?

2017. aug. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bármelyik fogat el lehet érzésteleníteni 100% ig
2017. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!