Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha fogszabályzó miatt érzéstel...

Ha fogszabályzó miatt érzéstelenítővel húznak ki fogat az mennyire fáj?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, h csak akor fáj a foghúzás, ha gyulladt az íny körülötte. De nekem a fogszabályzó miatt kell majd húzni. Mennyire fáj majd?
2009. febr. 22. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugi nem fog fájni...max amikor beadja az érzéstelenítőt a szádba tűvel az egy picit fájni fog. 10-15 perc elteltével visszamész addigra lezsibbad a fél arcod :D:D ami jó játék:D

és szépen kihúzza nem fáj csak kellemetlen lesz. majd kapsz vattát amit kb 1-2 óra múlva leveszel és kész is :D:D

nekem 1 éve húzták a fogamat és májusban leveszik a fogszabim és teljesen eltűnt az a nagy lyuk :D:D

2009. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nekem 4 fogamat is huzták a fogszabi miatt...a tü elég rémisztö, elöször fájt is nekem..de a 4.után már mintha megszokás lenne:) ez attol is függ h honnan huzzák, mert pl ha alsót huznak akkor nem az inyedbe adják hanem oda belülre az arcodba...és ha nem találja el a pontos helyet az eléggé fájdalmas...

de nyugi!!:Dnem ijesztgetni akarlak...annyira nem vészes.kibirható..

2009. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!