Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Begyulladt fogat több érzéstel...

Tündi0212 kérdése:

Begyulladt fogat több érzéstelenitővel el tudnak érzésteleniteni hogy huzas ne fájjon?

Figyelt kérdés
Metszőfogam begyulladt szerintem nem lehet hozzá erni anyira érzékeny feszit és nagyon fáj! Időpontom van huzásra 17.re még 2 het mert magan doki ! Kérdésem az lenne hogy ezt igy valahogy eltudjak érzésteleniteni hogy kihuzak ! Ugy érzem 17.ig nem birom ki flector port szedek de már attol is félek hogy bajom lesz huzamosabb ideje szedem ! Ugyeleten kihuzzák esetleg budapesten a szentkirályiban én vidéki vagyok! És ezt hogy miert huzatom mert menthető ezt hanyagoljuk most ! Esetleg tobb injekcioval ?
2017. aug. 4. 21:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Flector az gyulladáscsökentő is! Itt az ügyeleten nem huzzák ki azt mondják röntgen kell még receptet sem irnak! Ugyhogy megprobálom vissza hivni a rendelot hogy probáljanak elobb idopontot adni mert nekem 1 honapja huzta akkor is metsző volt és az nagyon konnyen ki jött ! De 2 hete alsó 6 az nagyon fájt azt hittem elájulok! Pedig az első az gyulladt volt!!!!!! Ha nen akkor hétvégén Bp en leszünk és ott megprobálom háths
2017. aug. 5. 20:41
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer húzták a gyulladt 6-ost. Tanakodtak, hogy csináljanak röntgent, vagy nem, végül nem..görbe volt a gyökere, 1 órát szenvedtek vele és én is, mindent éreztem, többszöris meg kellett állni, mert már nem bírtam, végül kettészedték és valahogy kiszenvedték. Pedig kaptam érzéstelenítőt
2017. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!