Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért rakott az orvos vattát...

Miért rakott az orvos vattát a gyökér kezelt fogamba? Ha kiesik belőle akkor belerakjak másikat?

Figyelt kérdés
Fél éve voltam gyökér kezelésen a fogorvosnál és azt mondta mennyek vissza de nem mentem második kezelésre. Azóta eltelt fél év és úgy mentem vissza mert néha lüktetett. kivette belőle az ideiglenes tömést, majd rakott bele egy vattát és azt mondta hogy 2 hónap múlva mennyek vissza. Félek hogy kiesik belőle a vatta mert mikor szívom akkor fáj. Örülnék ha valaki egy hosszú értelmes választ adna.

2017. aug. 7. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne szívogasd! Nekem most gyökérkezelik a fogam, hetente járok vissza, hetente cseréli a gyógytömést. A 2 hónap nagyon hosszú idő, kizárt dolog, hogy egy vattával betömött fogat 2 hónapig lukasan hagynak.
2017. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem, az én laikus véleményem:

Fogadd meg legközelebb, amit az orvos mond! Ha azt mondja menj vissza, nem véletlenül mondja. Ami benne van az valszeg egy gyógyszeres vatta, ami nem véletlenül került bele. Ne szivogasd, miért szivogatod? Ha kiesik inkább menj vissza és kérdezd meg, hogy mit csinálj.

2017. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én se mentem vissza idejében, és elölről kellett kezdeni az egész gyökérkezelést. Hajrá!
2017. aug. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!