Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogam. Mit tehetnék...

Fáj a fogam. Mit tehetnék ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Van egy lyukas fogam (nem nagy a lyuk) es ma elkezdett fajni a kornyeken harapaskor, aztan fogmosaskor mar elegge ereztem hogy faj.Na most, en ketlem hogy ez igy jo lesz tobb mint egy honapig (szept 18.ra van idopontom) es felek belole hogy ugyelet lesz, amirol finoman szolva se hallok tul jokat. Szóval van valami ideiglenes megoldás?? Esetleg magan fogorvos?

Es nem igazan szeretnem veg bedrogozva tolteni (fájdalomcsillapító)azt a tobb mint egy honapot, foleg hogy itt van mindjart az iskola.



#ügyelet #fogfájás #magyar egézségügy
2017. aug. 10. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
maganhoz tudsz menni, ott par napon belül adnak idöpontot. de penz ugye. vagy van a sürgösségi szentkiralyi? utca.. ami borzalom en egyszer eljöttem onnan.pedig majd be sz*rtam úgy fajt a fogam, mondtam adjak vissza a taj kartyam inkabb megyek.
2017. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval eggyetlen út, a magan?
2017. aug. 10. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a fogászatot ahová szeptemberre kaptál időpontot és mondd meg, hogy elkezdett nagyon fájni, hátha bemehetsz azonnal, sürgős esetben fogadniuk kell.
2017. aug. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom!
2017. aug. 11. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!