Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális hogy 1 hónappal a...

Normális hogy 1 hónappal a bölcsességfog húzás után még mindig gyulladt és fáj a környéke? + a gyulladás miatt érződhet magasnak a mellette lévő fog tömése?

Figyelt kérdés
Kb alig birom összecsukni de holnap visszamegyek az orvoshoz ha elzavarnak ha nem,.
2017. aug. 10. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem normális! Nekem is egy hónapja húzták ki, de teljesen 1,5 hét után elmúlt. Mindenképp menj vissza az orvoshoz.
2017. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma visszamentem de o sem ertette foleg hogy nem szoktam dohanyozni meg inni sem. viszont a magas tomesbol csiszolt meg le remelem megoldotta vegre a problemat. Plusz kaptam dalacint ahogy 3-4 hete is de az akkor sokat nem ert...
2017. aug. 11. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még gyógyszert sem kaptam a húzás után. Viszont jobbulást neked!
2017. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) am most meg az előtte lévő gyökérkezelt tűnik magasnak :D na mindegy majd tanulok tovább sok pénzem lesz és megyek a budapestdentálba :)
2017. aug. 12. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!