Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kaphatok szívizom gyulladást,...

Kaphatok szívizom gyulladást, ha szedem az antibiotikumot?

Figyelt kérdés
Szombaton volt bölcsességfog műtétem, ma reggel arra keltem, hogy szúr a szívem és nagyon gyorsan ver. Tudni kell, hogy mitralis prolapsusom van, szokott ilyen tüneteket produkálni, de már rég fordult elő. Az orvos írt antibiotikumot, nem is keveset, napi 4-et egy hétig, amit rendesen szedek is. Kaphatok szívizom gyulladást?

2017. jan. 31. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínűtlen, inkább ráparázol erre a dologra, mert ez már a második kérdésed :) Engedd el.
2017. jan. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most kérdeztem először.
2017. jan. 31. 08:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Véd aza antibiotikum. De ebben a frontos időben maga a mitralis prolapsus is tud ilyen tüneteket okozni. Arra szedsz valamit?
2017. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, Betalocot. Vettem be, levitte a pulzusom, csak megijedtem, mert már rég volt ennyire magas, és rég szúrt ennyire.
2017. jan. 31. 10:08
 5/5 anonim ***** válasza:
A szúrás érzés az magától az emelkedett pulzustól is lehett.Egyébként a szívizomgyulladás egyik legjellemzőbb tünete a nagy fokú gyengeség, fáradékonyság,erre figyelj nagyon. Ebben az időben (amikor ma esik a hó, hét végre pedig már + 10 fokot jósolnak)sajnos Betaloc mellett is "beindulhat a szíved.
2017. jan. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!