Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy elöl csináltassa meg a fogát?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb 3 hete vagyok együtt a barátommal,előtte sokáig ismerkedtünk,szóval nem csak azóta ismerem. Elöl az első 2 foga közt sötétebb,romlott és engem nagyon zavar és látható is mikor beszél. Enélkül is szeretem,de úgy szólnék neki,hogy nem-e akar vmit csináltatni vele. Lehet ahhoz már ki kéne húzniuk és újjat csináltatni és azért nem vág bele? Nem tudom hogyan szóljak neki vagy még túlságosan az elején vagyunk ehhez,hogy ilyet említsek Nem akarom megbántani sem,igaz ez egyéntől függő,hogy ki hogyan áll hozzá,ha ilyet szólnak neki.
2008. okt. 19. 14:23
 1/5 anonim válasza:
100%
Őszintén))Meg kell mondani,hogy romlani fog a többi is)Jönnek a fognyűvő manók)Nem is szarok a fogaim...
2008. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
simán és őszintén. Ha te nem vagy őszinte hozzá, akkor ki legyen az? Inkább te mondjad neki mint vmi idegen, az még cikibb. Be kell látnia.
2008. okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem úgy lenne a legjobb, ha valamikor felhoznál egy valamilyen fogas témát. úgy lehet, hogy hatásosabb lesz, ha valamelyik ismerősödről, vagy rokonodról szól a sztori. ne csak úgy megemlítsd, hanem részletezd is, hogy mi történt azzal a személlyel. esetleg, ha neked is van vmi szépséghibád (persze a fogaiddal), akkor azt is mondd el neki, hogy majd meg szeretnéd csináltatni (pl. fogszabályzás v fogtömés). szerintem ezek után ő is meg fog nyílni, és elmondja a saját "sztoriját". persze, ha nem akar így sem megnyílni, akkor egy kicsivel később kérdezz rá konkrétan. sok sikert!
2008. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nemhinném, hogy ki kellene húzni, szerintem más módszerrel is meg lehetne csináltatni. Pl koronával. Lehet, hogy nincs rá pénzük.

Szólj neki nyugodtan, mert aztán túlzottam fog foglalkoztatni a téma, és egyre unszimpibb lesz neked ez a dolog. Őszintén mond meg neki, hogy meg kellene csinálni vagy kérdezz rá, hogy miért ilyen és doki látta-e már..

2008. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
valószínűbb lesz a tömés. Mondd meg neki, minél előbb túlvan rajta, annál kisebb macera, és annál olcsóbban megússza. Még gyökérkezelés sem biztos, az enyémet is megcsinálták anélkül. A gyökérkezelés már drága, a pótlás gondolom még inkább.
2008. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!