Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fog húzása faj?

Bölcsesség fog húzása faj?

Figyelt kérdés

A bal felső bölcsességfogam lyukas, már az inyemet is érzem akkor a lyuk. Letört belőle egy darab azért akkora.

Betömetni nem akarom, mert úgyis tovább romlana, hiába mosom.

Nincs begyulladva, nem faj. Annyi, hogy nem tudok a bal oldalon rágni mert kellemetlen ha nyomja az étel.


Maganorvoshoz járok, viszont nagyon felek!!!!!!

Húzás közben tényleg nem faj? Hónapok óta tologatom a félelem miatt, de mostmár tényleg ki kellene huzatnom amíg el nem kezd fájni vagy valami.


Nem faj? Vagy hogy kell elképzelni? Annyira felek tőle!!! :(


2017. aug. 13. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy fájna már, hát elérzéstelenítik! Csak a mozgatást érzed mechanikusan, fájdalom nélkül. Nem vagyunk a középkorban, hogy érzéstelenítés nélkül végezzenek műtéteket! Ne tologasd, ne várd meg, amíg begyullad.
2017. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz minél előbb. Nekem betömték 15 évvel ezelőtt a bölcsesség fogamat, és azóta is megvan.
2017. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én holnap megyek kihúzatni, mert már piszok kellemetlen, ha ráharapok.

Remélem, kihúzza, én is tologattam, de most jutottam el, hogy akkor orvos.

2017. aug. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Majd írj kérlek, hogy túlélted-e :)
2017. aug. 13. 20:57
 5/13 anonim ***** válasza:

Holnapra kaptam időpontot, pedig a párom ma direkt azért maradt itthon, hogy ne egyedül kelljen mennem :)

Szívás.


De holnap előbb eljön melóból, ha tud.


A pozitívum, hogy helyben leszek, három perc séta és hazaérek - meg már kiszedném én magam is, ma véletlen ráharaptam és konkrétan elsírtam magam úgy fájt.

2017. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6%
Igen fájhat érzéstelenítővel is.
2017. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Érzéstelenítovel hogy fajhat?
2017. aug. 14. 15:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha be van gyulladva.
2017. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jaaa. Nekem nincs begyulladva, meg szerencsére nem is fajt, meg nem faj.
2017. aug. 14. 19:05
 10/13 anonim ***** válasza:

Na, túléltem.


Semmi extra nem volt, az érzéstelenítőt nem éreztem, csak egy helyütt, de az röpke pillanat volt.


Aztán nekiestek hárman :D, hát jó 20 perc volt, mire kiszedte, mert ragaszkodott.

Egy helyütt igencsak kellemetlen volt, az fájt rendesen, de annyi volt az egész, és az is 2-3x tíz másodperc, mikor azt agyusztálta. Egyébként semmit nem éreztem, csak hallottam, ahogy ropog.

A végén valami izével is befújták, meg öblítették és most tök jó mandulaíz van a számban ;)


Közben kezd kimenni az érzéstelenítő, és egyre inkább lüktet, meg olyan "üres", de nem fájdalmas, inkább kellemetlennek mondanám, és főleg azon a részen, ahol olyan nehezen jött ki.

Kaptam gyógyszert, szedjem pár napig 3x, hogy ne gyulladjon be, meg jegeljem.


A vicc, hogy holnap mennem kell a hivatalba ügyet intézni, remélem, nem dagad duplájára, mert akkor azt fogják hinni, ver a kedvesem :D

Aki ma is szabadnapot vett ki és elkísért <3

2017. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!