Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valahonnan lehet igényelni rá...

Valahonnan lehet igényelni rá támogatást?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon rossz állapotban vannak a fogaim, de egyszerűen nem tudok kifizetni értük több százezer forintot. Van kapásból kettő, amit húzni kéne, ezeket utána pótolni, töméscsere, fogszabályzó, stb. Az emberek előtt már beszélni sem merek, annyira szégyellem a fogaimat :(

Van lehetőség valamilyen támogatást igényelni ezekre?


2017. aug. 16. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs...

Kezd el apránként.. nem kell egyszerre.... van aki évekig jár fogorvoshoz.. ráadásul a húzás ingyen van...a fogszabályzó meg nem mnidne esetben létszükséglet....

2017. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ismerős helyzet. Én is elhatároztam, hogy rendbe hozatom a fogaimat. Múlt héten húztak egyet, ma meg kettőt (ez nagyon durva volt, de nem akarom részletezni).

Talán még egyet húzni kell, de ezt majd a doki mondja meg. Utána járnom kell még kezelésekre, nekem is több hónap lesz, a pótlásról nem is beszélve. Erre nekem is gyűjtögetnem kell majd...

2017. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van rá támogatás . Neak gov.hu méltányosságból lehet kérni , keressetek rá.
2017. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!