Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a teendo ha a gyokerkezelt...

Mi a teendo ha a gyokerkezelt fogam letort az inemig?

Figyelt kérdés

Anno voltam gyokerkezelesen , es a fogam fele letort , azt modnta ra a doki hogy majd koronat kell ra rakatni , de meg varni kelett meg par honapot hogy oszeszedjem ra a penzt, mert elvileg a melett ekettore is szeretne rakni .. magyarazott valami kajamaradekos dolgot d emidnenesetre csak annyit vettem ki hogy szazezerbol lett volna meg kb.

Szoval ahogy vartam ma ebedkor hogy a kenyeret ettem betort a fogam , egy killimeternyi ha kilatszik az is csak aze gyik oldalt mert anno mikor furta letort a fele , es azt kihuzta .

Most akkor ezzzel ha visszamegyek koronakeszites elott elkuld szajsebeszetre hogy felvagjak e sksizedjek a gyokeret?

Annxira felek tolle , jelenleg nem vagyokn olyna munkahelyen ahol tappenzre mehetnek miatta.


2017. aug. 19. 13:37
 1/3 TR75 ***** válasza:

Ezt az adott fog állapota határozza meg. Lehet, hogy csapos csonkfelépítéssel megmenthető. Sajnos mi ezt nem tudjuk megmondani, a fogorvos fog erről dönteni, miután megnézte. Az biztos, hogy ma már nagyon rosszul kinéző, sérült fogakat is menteni tudnak a fogorvosok.

Ha netalán szájsebészetre küld, és nem tudsz táppénzre menni vele, akkor próbálj meg úgy elmenni, hogy aznap, és esetleg másnap nem dolgozol (például pénteken, vagy ahogyan a beosztásod engedi). Fizikai munkát erősen ajánlott legalább aznap nem végezni.

2017. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hogy hátsó vagy elől lévő fogadat gyökérkezelték?
2017. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A felso fogsoromnal , hatulrol a 3.
2017. aug. 19. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!