Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS! Mit tehetnék? Többi...

SOS! Mit tehetnék? Többi lent! 18L

Figyelt kérdés

Egyik lyukas fogam valószinüleg tőből letört és valami tartja de nem tudom hogy az inem vagy a fog gyökere.

Se enni se inni nem merek!

Próbáljam meg kihúzni?😷😨😨😨😥😥



2017. aug. 20. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Holnap hétfő, menj el a fogászatra.

Enni ehetsz, puha pépes ételeket főleg, amiket nem kell nagyon megrágni.

2017. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pont ez a bajom

Amit nem irtam le hogy mi nyaralásin vagyok külföldön és nem tudok elmenni még 1 hétig, ugyanis akkor megyünk haza muvel ki lett fizetve ezért nem lépünk le. Ugyhogy ebben az esetben valami tipp?

2017. aug. 20. 21:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Kihúzni nem fogod tudni, mert ez már nem valószínű, hogy tejfog. Ha kijön, akkor húzd ki persze. Majd ha haza jöttél, akkor elmész kihúzatni a bent maradt gyökeret.
2017. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha tőből letört, az valószínűleg szájsebészet lesz. Nekem is két letört fogamat szedték ki a héten.
2017. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ettől tartottam a szájsebésztől. Az a baj hogy én nekem olyan fóbiám van ami a fogorvosokra vonatkozik. Es volt amikor rohamot is kaptam mert gyökérkezelésre mentem. Valahol csinálnak esetleg altatásban? Fogorvos vagy szájsebész??
2017. aug. 20. 21:49
 6/11 A kérdező kommentje:

Ha tudtok minél olcsóbbat😞

Csak lényeg hogy altassanak

2017. aug. 20. 21:50
 7/11 anonim ***** válasza:

Gondolom ugy mentetek nyaralni, hogy kötöttetek biztosítást is, egy jobbfajtában benne van az orvosi szolgáltatás is, ha nagyon fájna vagy gáz van, és muszáj menni akkor keressetek ott :/

Remélem nem vészes, jobbulást!

2017. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még annyi: Nálam jobban szerintem nem lehet rettegni fogászattól :D évekig húztam halasztottam sajnos a bajaim emiatt, de muszáj volt most már mennem. Kihúzták egy fogamat. Nagyon gyulladt volt, de semmit nem éreztem az egészből! Pedig még az injeckiónál a könnyem is kicsöppent :D Ugyhogy én mondom ne félj, csak találj otthon egy jó dokit :)
2017. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen válaszát 😳
2017. aug. 20. 23:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sokáig húztam az időt, de most eldöntöttem, hogy rendbe hozatom a fogaimat. Már három fogamat húzták (a két letört fog katasztrófa volt, a másikból semmit nem éreztem, csak recsegést), szerdán megyek varratszedésre, aztán ha van még olyan fogam, amit nem lehet megmenteni, kihúzzák, hogy utána már csak tömni kelljen. Túl leszel rajta, csak el kell menni, utána sokkal jobb lesz.
2017. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!