Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aftától kialakulhat fogínygyul...

Aftától kialakulhat fogínygyulladás? Vagy fogínygyulladástól afta? Illetve mennyi idő után múlik az ínygyulladás?

Figyelt kérdés
Csütörtökön torokgyulladásra kaptam antibiotikumot, magas lázam volt, fájt a torkom, aztán másnapra a fogínyem is begyulladt, de az egész, és pár napra afták is kialakultak..fogorvosom szabadságol, hétfőn lesz legközelebb..ma vettem be az utolsó szem antibiotikumot, de az ínyem ugyanúgy be van gyulladva, és az afták sem múlnak..pedig szedek 1000 mg c- vitamint, b-komplexet, paradontax fogkrémet használok, corsodyl szájvizet, és még egy gyógynövényes ecsetelőt..de még javulást sem látok az ínyemen
2017. aug. 29. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, nekem afta+ínygyulladás együtt jött.


Jó hét volt, csak hideg tejet tudtam "enni".

2017. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont ez a problémám nekem is, hogy nem tudok enni semmit már vagy 5 napja :/
2017. aug. 29. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!