Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti nektek meddig kellett...

Ti nektek meddig kellett visszajárni az éjszajai fogszabályzóval? Érdemes még visszamenni?

Figyelt kérdés

Nekem egy éve vették le, de még azt mondta, hogy jó lenbe visszajárni vele. Magambak nem tudom állítani.

Anya tök mérges állandóan, hogy visszamegyek (hiányzàs) , pedig pénzt sem kérnek érte.


2017. szept. 4. 22:27
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én már 6 éve hordom az éjszakai fogszabályzóm! Egyenlőre semmi jel arra hogy ezt meg akarnák szüntetni. Pedig az állandónak sokkal jobban örülnék. Elvileg az éjszakai fogszabályzó után felrakjak az állandót. Én visszajárásról még nem hallottam. Ha legközelebb mész mindenképp kérdezz rá a dokinál. Puszi❤️
2017. szept. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem állandó volt (16 évesen kaptam) és utána kell most éjszakait hordani, ez ilyen helybentartó készülék, szóval hogy ne álljanak vissza a fogak.

Miért nem kapsz állandót? Vannak még tejfogaid? Lehet nem is kell rögzített, jól járnál :D

Neked ezzel nem is jell visszajárnod? Én egy idő után már nem is tudom felrakni.

2017. szept. 4. 22:45
 3/4 A kérdező kommentje:
A visszajárnit úgy értettem, hogy vissza menni a fogorvoshoz xD
2017. szept. 4. 22:46
 4/4 anonim válasza:
Fogalmam nincs.... Nincsenek már tejfogaim. Többször is kérdeztem már hogy nem lehetne e állandót mindig azt mondta hogy még várjunk vele..... Lassan kezd elegem lenni😰
2017. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!