Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most voltam fogorvosnál,...

Most voltam fogorvosnál, szerintetek igaza volt?

Figyelt kérdés

Az a lényeg hogy egy két fogamnál be van gyulladva az ínyem, az utóbbi napokban nagyon vérzett és nagyon érzékeny lett..a fogkefémet nem cseréltem kb. 5-6 hónapja viszont ez egy "extra soft" fogkefe tehát nem hiszem hogy ez lenne a probléma. Szóval elmentem a fogorvoshoz megkérdeztem hogy mit tegyek hogy elmúljon a vérzés, gyulladás. Erre ő azt mondta hogy vegyek új nagyon puha fogkefét, szájvizet, fogselymet stb. és akkor el kellene múlnia. Szerintetek igaza van? Mi lesz ha még mindig vérezni fog? Vettem Paradontax Extra Soft fogkefét és szájvizet valamint fogselymet..nagyon reménykedek. :(

Nagyon sokat foglalkozok a fogaimmal és csak a baj van velük..tanácsoltam a fogorvosnak hogy szedje le a fogkövet de azt mondta hogy így is 3 havonta szedetem, nem lenne értelme.

Előre is köszönöm a segítséget és a válaszokat!


2017. szept. 5. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaza volt.
2017. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"...tanácsoltam a fogorvosnak hogy szedje le..."


Ne járj olyan fogorvoshoz, aki nem hallga rád! Mégiscsak te vagy a szakember!

2017. szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem érdemes leszedni a fogkövet? Igenis azokat le kell szedetni!Az is fenntarthat vérzést, és gyulladást is.
2017. szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 3-as! A kérdező írta, hogy 3 havonta szedeti. Tehát éppen elég sűrűn, hogy ne okozzon gondot. Nyilván más okozza a fogínygyulladást, ezért mondta, hogy felesleges, ettől sűrűbben nem kell, mivel nem ez okozza!
2017. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 havonta szedeted, biztos nincs most rajta, ha az orvos azt mondta, hogy most nem kell.

Vegyél Meridol fogkrémet, én is ezt használom az extre szoft fogkefével, fogselymezz minden étkezés után és fogmosás előtt, lehetőleg Brillant fogselyemmel. ez nem sérti fel az ínyed és pár napig ecseteld az ínyed Gingisol plusz oldattal, vagy Gengigel géllel, ezek hamar elmulasztják a gyulladást.

2017. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!