Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Még sosem voltam fogorvosnál...

Még sosem voltam fogorvosnál félek!?

Figyelt kérdés
Hello , meg sosem voltam fogorvosnal csak egyszer elmentunk de nagyon bepanikoltam ezert nem mentem vissza..nos van 2 lyukas fogam, es 1 torott szerintem a lyukas be is van gyulladva.. :( nemtudom hogy miert felek de asszem azert h nagyon fog fajni mert mastol ezt hallom. :/ a szuritol nem felek csak mikor elkezdene ott ftorottmit tegyek? Most is faj a fogam..
2017. ápr. 13. 13:18
 1/7 A kérdező kommentje:
*elkezd ott furni😄
2017. ápr. 13. 13:19
 2/7 A kérdező kommentje:
13 eves lany vagyok. Es mar vagy 3 eve szenvedek.:(
2017. ápr. 13. 13:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, a javaslatom.hogy kérdezősködj az ismerőseid körében, hogy ki tud ajánlani jó fogorvost és ha találsz ilyet okvetlenül menj el.Ne félj a fogfúrástól csak a hangja rossz kicsit,érzéstelenités mellett fájdalommentes.Én kicsit idősebb vagyok tőled és mégis féltem a fogorvostól,igy több mint 10évig nem mentem,voltak félbehagyott fogaim,amiket most az utóbbi hónapokban kezdtem el javittatni,és még mindig folyamatban van.Nekem sokat segitett,hogy ajánlottak jó fogorvost,aki kedves és türelmes volt,igy azóta másik fogorvoshoz is jobban elmertem menni,ahova az előző utalt,mert az egyik fogam a huzás-halasztás miatt komolyabb gyógykezelést igényel.Csak bátran!Minél előbb elmész,annál több szenvedéstől kimáled meg magad hosszú távon.Féltem én is a fúrástól,töméscserétől meg mindentől.De végül a fogaim legnagyobb részét érzéstelenités nélkül csinálták,és az se fájt

nagyon, anniyra megbiztam a fogorvosomban,hogy tudtam minden jelzésemre megáll,vagy ugy kezeli tovább a fogamat,hogy a legkevesebb kellemetlenséggel járjon.Fontos,hogy olyan fogorvosod leygen aki amellett,hogy jó szakember szimpatikus is legyen számodra.

2017. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2017. ápr. 13. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Meglátod ha elkezdesz járni mosolyogni fogsz azon amitől féltél :-) nekem pl.mikor letört egy kis darab a fogamból aznap éjszaka nem aludtam,mert tudtam,hogy majd megkell látogatnom a fogorvost, és ez nagy stressz forrás volt számomra,mostmár nevetni tudok az egészen :-D Fontos a bizalom,hogy megtudj bizni a fogorvosodban
2017. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És tudsz ilyen fogakkal csókolózni?
2017. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja termeszetesen 13 evesen csokolozok:)-.-
2017. ápr. 13. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!