Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Húztak már valakinek ilyen...

Húztak már valakinek ilyen állapotú fogat?

Figyelt kérdés

Foghúzásom lesz, a doki már látta korábban, hogy melyik fogról van szó. A fele le van törve szinte az ínyemig.


Attól tartok, mi van ha húzás közben az a kis darab ami maradt belőle szintén letörik? Hogy szedhető az ki?


Bízom az orvosomban az eddigiek alapján, de ettől most eléggé tartok.



2017. szept. 13. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogó, és emelő használatával egy ügyes fogorvos ki tudja húzni.
2017. szept. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nem te vagy az egyetlen az emberiség történetében, akinek ilyen fogát is ki tudják húzni.
2017. szept. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem teljesen emlékszem mert bódításban csinálták, de nekem is ilyen volt és úgy rémlik simán ment, szóval nyugi.
2017. szept. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kiműti, ne parázz már :D
2017. szept. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D

Ja és nem szájsebészeten lesz ez, simán magándokinál - nem tudom ez mennyire számít, de jó oké megnyugszok, köszi mindenkinek :)

2017. szept. 13. 09:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon kicsi maradt a fogamból, az orvos is parázott hogy kibírja-e húzni.

Szerencsére nem volt gyulladásban, szinte fájdalom nélkül húzta ki tökéletesen a mások szerint kontár doktornő.

Ügyes, rutinos orvos simán megoldja, ha nem meri, akkor ad beutalót szájsebészetre és ott is pár perc alatt megoldják.

2017. szept. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlót húzott, sikerült. Majdnem remeve mentem be, aztán utána rájöttem, hogy elég nagy baromságot csináltam azzal, hogy féltem (közhely, vagy nem, ez az igazság) :) kitartást
2017. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy letört fogam, a maradék részének pedig jó mélyen volt a gyökere. Magán szájsebész dokihoz mentem, sima húzásra nem akart kijönni, így előkapta a csontfűrészt és kiszedte azzal. Semmit nem éreztem.
2017. szept. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!