Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hány éves korig támogatott a...

Hány éves korig támogatott a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Interneten utánanéztem és ott azt mondják 18, de azok ilyen 5-10 éves infók. Viszont azt is hallottam hogy csak 16-ig van támogatás, lehet hogy megváltoztatták? Csak mert én most vagyok 17, és nem lenne olyan sürgős a dolog, de ha most olcsóbb akkor minél hamarabb. Ha meg már elkéstem akkor úgy is mindegy, ráér még.

2017. szept. 26. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:

18. Viszont az időpont hónapokkal későbbi amit kapni fogsz. Szóval időben el kell kezdeni, vagy kicsúszol. Én januárban lettem 20,magándokinál csináltattam fogszabályzót márciusban, 120 ezer forint, plusz az állítás 7000. Lesz alsó is. Az pedig szintén 120.

TB támogatottan jóval olcsóbb, egy barátnőmnek 30 ezer forint volt.

2017. szept. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, akkor még időben vagyok, hacsak nem csúszik el az időpont nyárig. Köszönöm a választ!
2017. szept. 26. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!