Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érdemes fogszabályozót csinált...

Érdemes fogszabályozót csináltatni a sport mellett?

Figyelt kérdés

Nincs olyan nagy gáz a fogaimmal, de szeretnék nagyon jóképű lenni és van elöl egy-kettő ami ferdén áll.

Viszont mellette focizok, az az életem. Ha lenne fogszabályozóm, azt gondolom nem lehet nekem otthon házilag ki be venni... Van erre egyáltalán valami megoldás? Vagy engedjem el ezt a dolgot egy életre?

Nyilván nem ettől függ hogy boldog életem lesz e, de azért jobb lenne egy tökéletes fogsor:)


25



2017. szept. 18. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok focistanak van fogszabalyozoja a profik kozott is
2017. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavaró a fogszabályzó focistaként sem.(Nekem is van, már több mint 1 éve.)
2017. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem alul , fellül van 2 éve fogszabàlyozóm semmi gond nincs vele első héten fura volt , de meg lehet szokni én hip-hop tàncolok és nem zavar semmiben sem . Max néznek az emberek amikor beszélgetek velük , hogy ez a fém cucc mi a szàmban . Első 1-2 napban fàjtak a fogaim meg amikor havonta àllitjàk akkor egy ideig , de amugy semmi gàz nincs .

Én nem is értem màr pedig fixen oda vam ragasztva a fogaimhoz azaz lazàn meg lehet szokni .

2017. szept. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!