Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 18 év felett mennyibe kerül a...

18 év felett mennyibe kerül a fogszabályozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 19 éves vagyok, és most jutottam el arra az anyagi helyzetre, hogy legyen fogszabláyzóm. Igen, tudom, hogy ezt fogorvonál kell megérdeklődni, hogy mennyibe kerül, de mivel bevan gyulladva az inyem igy egy darabig nem tudok szakorvoshoz fordulni. A körzeti fogorvosom pedig nem csinál, és ő azt mondta, hogy változó, hogy mennyibe kerül. De biztos vannak rajtam kivűl itt olyanok, akik most csináltattak és almúltak 19 évesek. :)

Erőle is köszönöm a válaszokat!


2017. szept. 27. 18:46
 1/3 anonim válasza:
en csak annyit tudok hogy sokba
2017. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém 630 ezer ft.

Ismerősöm másik helyen csináltatta 450 ezerből úszta meg,de voltak gondjai az orvossal a végén.

Mindkettőnknek mindkét fogsorra kell fogszabályzó.

2017. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Maga a feltétel nekem 465ezer volt és erre jön rá kb. másfél havonta 7ezer Ft. Ezenkívül közben kiderült ez-az (pl. a húzás után látszódott, hogy ki volt lyukadva fogam, koronát kell cserélni stb.) Plusz lesz a levétel után is tervezett költség kb. 70 ezer Ft. Amikor belekezdtem az egész "szájátalakításra" 1 millió forintot szántam lélekben, afölé nem hiszem, hogy menni fog.
2017. szept. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!