Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ugye ebből nem lehet baj?

Ugye ebből nem lehet baj?

Figyelt kérdés
Néhány napja megjelent egy duzzanat a fogínyen, a hátsó fogamnál. Tudni kell hogy ott van egy foggyökér és azt kéne kivenni de pánikolok attól hogy elmenjek szájsebészetre. Picit az arcom is fel van duzzadva. Ez nagy bajra utalhat? Ugye nem halálos?
2017. okt. 4. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem halálos, de ne húzd tovább, mert ha ennél is jobban begyullad, létezni sem akarsz majd a fájdalomtól...


Nekem két letört fogamat műtötték ki, 80 percig ültem a székben. Akkor szörnyű volt, de most már mintha meg sem történt volna. A fogfájásnál szinte nincs is rosszabb. Addig menj el, amíg nem annyira gyulladt, és hat majd az érzéstelenítő, én 5-öt kaptam, mire azt mondtam, hogy nem fáj.

2017. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, de hamarosan meg fogsz halni a fájdalomtól, ráadásul akkor már ki sem lehet műteni előzetes antibiotikus kezelés nélkül.


Nekem is hasonlóan húzták a bölcsességfogam, sokszor már ordítani tudtam volna a kíntól.

2017. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!