Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye nem lehet ebből baj?

Ugye nem lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Mikor jöttem az előbb haza, az utcán eldobtam egy zacskót. Ugye a szemetelés nem szép dolog de ugye nem kell magam vádolnom illetve ugye nem csuknak le ezért?
2016. dec. 22. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon unatkozol. Inkább olvass el egy könyvet és " megnyugszol."
2016. dec. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
De...Halálra fognak ítélni.ZACSKÓ ÁLTALI HALÁLRA! Ráhúzzák a f...... (fejedre),és 2 perc múlva,mikor már nem kapkodsz levegőért,akkor elhamvasztanak.Szerintem hagyd el az országot,amíg nem késő!
2016. dec. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De igen lehet baj. Ha ilyen jó érzésű gyerek vagy, akkor bánt a lelkiismeret. Máskor ne tedd, és ettől megkíméled magad.
2016. dec. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem. Mit gondolsz ennyi szemét lenne az utcákon ha börtönnel bűntetnék? Kapacitása sem lenne rá a rendőrségnek hogy zacskók után nyomozzon. A szemetelés persze nem szép dolog és ha téged bánt amit tettél felteszem nem tartozol azok közé akik szétdobálják. Valaki azóta biztos kidobta, ha nem és ott lesz akkor ha legközelebb arra mész és kidobod te.
2016. dec. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Túlaggódod a dolgot.

Ne vedd bántásnak, de ez számomra kényszerképzetnek tűnik.

Van még más olyan dolog is, amivel kapcsolatban nagyon sokat aggódsz, míg más embereknek esetleg természetes is?

2016. dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!