Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye csak a szorongás miatt...

Ugye csak a szorongás miatt van? ALesz ebből kiút?

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok mindig.Mem tudok kikapcsolni,folyton gondolkodom.Halálfélelmem van,szédülök.Úgy érzem átbillenek a megbolomdulásba.Persze azt nem szeretném hogy ne legyek mentálisan épp.Olyan mintha az agyam rabja lennék.Sok probléma vesz körbe.Félek hogy mi lesz így a jövőbe.Ideje lenne már élnem.Pszichiáternél régebben jártam enyhe szorongásos epizód,27N
2017. aug. 12. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fogsz megbolondulni, csak figyelj magadra!

Egeszseges eletmod, kikapcsolodasi lehetoseg, jo alvas, sport, uj hobbi. Tereld el a gondolataid!! Kitartas! Van kiut.

2017. aug. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Először is tudnod kell mi az alap probléma! Azt kezelni kell az életedben, helyrehozni, változtatni, emberekkel körülvenni magad, ne unatkozz, csinálj programokat legyen mozgalmas az életed!
2017. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

minél több időt fordítasz arra, hogy elemezgesd a benne zajló dolgokat annál szarabb lesz, hidd el.

én már csak tudom, mert fél évig jártam a szakrendeléseket mire kiderült hogy semmi bajom.

vagyis felfedeztek egy szívbillentyű hibát, ami elvileg felerősíthette a szorongás és depresszió tüneteit, de az alap probléma az agyban volt.

az egész éjszakai pánikrohamokkal indult még korábban, aztán szerelmi bánat miatt mély depresszióba estem, ami utána átment szorongásba.

nekem a gyógyszerek segítettek, anélkül nem tudtam volna átvészelni ezt az időszakot.

féltem elaludni, mert mikor felkeltem már be is indult a szorongás, pörgött az agyam, kényszeresen mindenféle hangokat hallottam, egy korábbi film vagy egy zeneszám részleteit pl.

aztán a nyugtatók hatására végre mertem aludni, a napjaim egyre jobban teltek, motivációt éreztem az éltre, megnyugodtam hogy nem őrültem meg, sokkal jobb lett az életminőségem.

pár hónapig szedtem, aztán lassan elhagytam, ennek már 4 éve és azóta semmi jele a szorongásnak.

2017. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez csak a szorongás miatt van,nem fogsz megbolondulni ne aggódj! Én ajánlok egy pszichológust, ami az orvoson kívül nekem segített: sport, tereld el a figyelmedet--olvas,,tanulj valamit. Hallgass relaxációs zenét, próbáld meg jógázni. Nagyon nehéz legyűrni ezeket a hülye gondolatokat, az a lényeg, hogy tudatosítsd magadban, hogy csak agyad szórakozik veled!
2017. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!