Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aki dohányzik és kihúzták a...

Aki dohányzik és kihúzták a fogát, meddig nem gyújtottatok rá?

Figyelt kérdés
2017. okt. 10. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Már leszoktam a cigiről, de ahogy kiléptem a fogorvosi épületből. Kellett az ijedtségre. :)
2017. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És nem lett belőle semmi baj? Mert állítólag kb 2 napot várni kell, de félek addig nem bírom ki.
2017. okt. 10. 11:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Életben vagyok, semmi bajom. A foghúzás helye már szépen összehúzódott.
2017. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vicces,.de szintén 76%-os vagyok, mint az előttem szóló, és dohányzom. Nos, egy fogam kellett húzni, ami nem jó helyre nőtt- az állkapcsom szárára, nem tudtam tisztítani, ezért lett baja. 2 óra után rágyújtottam, semmi bajom se lett. Azóta leszoktam. Bár nem volt egyszerű.
2017. okt. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem még 4 oráig vérzett,de mikor elállt,rágyujtottam.
2017. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed.

Én nem vagyok erős dohányos. Volt olyan, hogy négy napig húztam cigi nélkül. (Hogy akkor miért szívom? - mert jól esik néha) Volt hogy pár óra múlva már rágyújtottam.

Te látod, hogy mekkora a seb, mennyire fáj, gyulladt volt-e előtte mielőtt kihúzták, meddig vérzik stb.

Ha már végképp nem bírod gyújts rá nyugodtan, de azért jó, ha addig húzod amíg bírod. Maximum szívj kevesebb slukkot, és ne erőteljesen.

2017. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak pedig:

Akkor nem szoktál le, csak hosszú volt a szünet 2 szál között. :)

2017. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor a kisőrlőket húzták megvártam míg eláll a vérzés csak 4-6 órával a húzás után. (Talán 6-8 órát ajánlott az orvos.) Bölcsességfog húzás után már 2-3 órával, nagyon óvatosan mert még szivárgott a vér a sebből.(Tudom, nem helyes, de tapasztalt voltam már a 4. foghúzásnál és bajom sem lett belőle.)
2017. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7. Úgy értettem, hogy anno a foghúzás idején még cigiztem, de jelenleg 183 napja füstmentes vagyok.
2017. okt. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok embernek ahhoz a fejét kéne kihúzni, hogy meg bírja állni, hogy ne gyújtson rá.
2017. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!