Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szeretnék (pl porcelán)...

Szeretnék (pl porcelán) foghéjat a fogaimra. Mennyibe kerül a héj 1 fogra? Kb 12-13 fogra szeretném amik látszódnak mosolygás közben. Mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Sárgák,görbék és rosszak a fogaim. A kettő metszőfogam függőlegesen meg van repedve és az egyik felületén furcsa folt is van, ami szerintem lekopott fogzománc.

Szeretném foghéjjal szebbé tenni a mosolyomat.

Sárga fogakra ha raknak foghéjat lehet fehérebb is a mosolyom?



2017. okt. 14. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezekkel a héjakkal az a baj, hogy hamar látszani fog a peremük, és mindneki látni fogja, hogy kamu. Van egy ilyen kollégám, eléggé kilóg a lóláb.
2017. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30 ezer/db-tól a csillagos égig.
2017. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor mit tudnátok ajánlani a 2 metszőfogra? Rosszak(fogzománc hibák) és görbék. Ha a többit kifehéríttetném ès csak a 2 metszőfogra kerülne héj én már azzal is elégedettebb lennék.
2017. okt. 14. 15:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Tömesd be.
2017. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyi fogadra szeretnéd, akkor miért nem koronát akarod?

A héjjal az a baj, hogy kicsivel vastagabb lesz a fogad.

2017. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem szuvasaka metszőfogaim, a fogzománcom van megrepedve ill. Az egyik fogamon szerintem "lekopva" egy részen. Ezen mit tömettessek be? Másik meg az, hogy görbék nagyon. Jo lenne kicsit javítani rajta.
2017. okt. 14. 18:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Én cirkón koronát javasolnék. Tartósabb és szebb mint a héj. Nálunk 45000 darabja.
2017. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Menj egy egy fogorvoshoz, és tőle érdeklődj.

Egyébként ma már olyan kiváló tömőanyagok vannak, hogy hiányzó fogrészeket simán fel lehet építeni belőlük. Nekem most pótolták egy metszőfogam élét. Valószínűleg a te problémádat is meg lehet oldani ilyen módon, és nem 45e/fog áron, hanem sokkal olcsóbban, és sokkal kevesebb roncsolással.


Ne hagyd magadat lehúzni és a fogaidat feleslegesen tönkretetetni.

2017. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazából azért szeretnék foghéjat vagy fogkoronát, hogy ne legyenek ilyen görbék a metszőfogaim. (Az egyik beljebb van es a másik picit rá van tolódva) ha ezen tudnának kicsit korigálni már boldogabb lennék. A szem fogaim is kiállnak, de az annyira nem zavar, bár lehet akkor már azokra is kellene korona. Emelett szeretnék fehérítést is, hogy ne sárga koronát helyezzenek fel.
2017. okt. 14. 20:09
 10/12 anonim ***** válasza:
A fogak rossz pozícióját fogszabályzással lehet megoldani. Beszéld meg ezt is egy fogorvossal.
2017. okt. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!