Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az ilyen fajta ínyfájdalom...

Az ilyen fajta ínyfájdalom mitől alakul ki? Jövő hónapban megyek fogorvoshoz

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1 évben csak a jobb oldalon rágtam, a bal oldalon huzamosabb ideig voltak fog gondjaim.


Az utóbbi 2 hétben a jobb oldalon a szájpadlásom felöli oldalon fáj az ínyem közvetlen a fogam felett, de csak evés közben, ahogy "súrolja" az étel. Mint mikor megégeti az ember a nyelvét valami forróval,ahhoz hasonló.


Amig nem jutok el dokihoz, érdekelne kinek mi a tapasztalata?


Ma vettem listerin szájvizet, eddig corsodylt használtam,fogászati beavatkozás miatt.


Fogkrémet elmex sensitivet használok július óta, curaprox extra soft fogkefével.



2017. okt. 14. 16:45
 1/4 A kérdező kommentje:
a jobb oldalon a 3as 4es fog feletti ínyrészről van szó
2017. okt. 14. 16:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Ínygyulladásra utaló tünet, okozhatja valamilyen herpeszvírus is.
2017. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak megsértetted. Öblögess és alaposan moss fogat. Pár nap alatt el kell múlnia.
2017. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet a foggal is gond, esetleg fogkő, ínytasak, stb., kenegesd Gingisol plusz oldattal és menj el megnézetni fogászatra.
2017. okt. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!