Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen fajta betegség az önbizalom hiány? Hogyan alakul ki?

Figyelt kérdés
Mitől lesz? És mit lehet ellene tenni? Mert sok embernek ez elég komoly problémát okoz olvasva az oldalt

2012. szept. 22. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz családi háttér,flegma pics@ak,nagymenők,túl értelmes a többi idiótához.
2012. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:

ez nem betegség semmi köze hozzá!


mitől lesz valakinek önbizalom hiánya?


van aki alapból nem tetszik magának, mások nem szólnak neki és még nem is kezdeményezett soha de már nem tetszik magának nincs megelégedve magával.

- Vagy amit előttem is mondtak , családi háttértől is lehet, az élete.

- vagy legtöbb esetben akkor alakul ki mikor azt hiszi h nagyjábol vele minden rendben szóval elfogadta magát, de még is sok elutasítást kap a nőktől és egyiknek sem kell....

2012. szept. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sikeresen leküzdöttem :) Nem kell senkinek sem megfelelni az életben, főleg nem az elmebetegeknek!
2012. szept. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pl. ha egy srácot a külseje miatt minden lány visszautasít.
2012. szept. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ma 11-nek van igaza! Nekem semmi önbizalmam, a lányok már elvették tőlem rég!
2012. szept. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MadameViciouse ***** válasza:

Egyetértek én is a családom miatt voltam az sokáig,sosem feleltem meg a szüleimnek és úgy éreztem nem érek annyit mint a többi ember.

Mára ez változott,látom,hogy Ők sem tökéletesek,sőt talán még jó embereknek sem mondanám Őket.

Nem érzem magam jobbnak vagy rosszabbnak mint más,egyszerűen arra törekszem,hogy boldog legyek.

Nem kell ehez mindenkinek megfelelni,csak saját magamnak.

2012. szept. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

önmagában nem betegség az önbizalomhiány

apuci, anyuci által alakul ki

ha a szülők folyton leminősítik a gyereket, semmiért nem dicsérik meg (nem egyenlő ez az ajnározással, mert akkor meg túlzott önbizalom alakul ki, ami szintén nem valódi önbizalom)

vagy nem bíznak rá semmit, nem mondják, csak gondolják, h úgysem tudná ezt megcsinálni a gyerek

vagy túlzottan féltik mindentől, akkor gyerek nem is mer megpróbálni semmit, és úgy nő fel, h hát én ezt sose próbáltam ki, nem tudom, nekem menne-e, de inkább nem is próbálom, mert úgysem fog sikerülni

ha hétköznapi szinten mozog az önbizalom hiány, akkor azt lehet tenni, h keresni valami olyan szakmát, hobbit, amiben jó az illető, olyan dolgokat, amiben sikeres lehet, ez magabiztosságot ad

párkapcsolat, ismerkedés terén meg beleugrani a mély vízbe, és próbálkozni,lesznek sikerek és kudarcok is

a gondolkodást kell átformálni, a kudarcokhoz nem úgy hozzá állni, ha akkor én szar vagyok összeségében, hanem csak ez az egy dolog nem sikerült, de ez gyakorló fázis, ezért belefér, meg kell újra próbálni, amíg nem sikerül

ha meg túlmegy a hétköznapi önbizalom hiányom, akkor szakemberrel

2012. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!