Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt már valakinek gyökérkezel...

Volt már valakinek gyökérkezelése? Nagyon fáj?

Figyelt kérdés
En 17 éves vagyok és tegnap kaptam életem első érzéstelenítőjét is. Szerdán lehet gyökérkezelés lesz. Nagyon félek.

2017. okt. 17. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első nem, mert lidokaint kapsz, utána már sajna nem szokásuk adni, de kérhetsz.
2017. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs begyulladva a fog és jól el tudják érzésteleníteni, akkor egyáltalán nem fáj.
2017. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha gyökérkezelni kell, akkor elvileg be van gyulladva, és fáj mint a barom. Annál jobban a beavatkozás sem fog fájni. De ha nagyon félsz a fájdalomtól, akkor kérj több érzéstelenítőt. Én egy szimpla töméshez 3-4 szurit kérek.
2017. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az egyik orvosom rosszul tömte be még annó, es tovább romlott belül a fogam, és túl mélyen rossz már, lett belerakva végül gyógytömés, ha fáj akkor holnap gyökérkezelés, ha nem fáj akkor végleges tömést tesz bele a doktor úr.

Köszönöm a válaszokat :)

2017. okt. 17. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyökér kezelésnél tényleg elsőnek adnak érzéstelenítőt,utána nem szokásuk. De kérhetsz. Na annyira mondta az orvos,hogy nem kell érzéstelenítő,hogy végül elhittem azt hittem beszarok úgy fájt,könnyem is kicsordult.


Én mindenhez kérek érzéstelenítőt.

2017. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3# Nem feltétlenül fájdalom jár, hanem a kellemetlen érzékenységre is. pl hideg-meleg
2017. okt. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!