Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen ha valakinek mélyharapá...

Milyen ha valakinek mélyharapása van?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja elkezdett kattogni az állkapcsom rágás közben, ez mostanra kezd rosszabbodni és már egy egyszerű száj kinyitástól kattan egyet. Természetesen elmegyünk majd vele fogorvoshoz, de csak pár hét múlva kaptunk időpontot, és addigis érdekelne hogy okozhatja-e ez a kattogást?

(képet próbáltam csatolni, de sajnos sehol nem engedte a feltöltést)



2017. szept. 18. 22:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy 14 éves lány vagyok :D
2017. szept. 18. 22:23
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem mélyharapásom van. Nem kattog az állkapcsom, semmilyen gondom nincs vele. Annyi, hogy gyorsabban romlottak a fogaim, de ez is kordában tartható. Már tudom, hogy az elején is többet kellett volna fogászati kontrollra járni, kicsit másabb fogmosási technikát kellett volna alakalmazni. De amúgy nekem problémát nem okoz. 32 éves nő
2017. szept. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!