Első fogorvosi kezelés?
Nem voltam még fogorvosnál, de most már kezdem észrevenni hogy kezdenek romlani a fogaim sajnos, felületi még csak. Nem fájnak, csak azért gondolom hogy elmegyek, nehogy később nagyobb baj legyen. Csak annyi a baj, hogy félek, hiszen a környezetemben mindenki irtózik tőle, és azt mondja a világ egyik legrosszabb dolga.
Szerintem csak egy kis fúrás meg tömésre lenne szükség.
Ti hogy vagytok ezzel?
21/f




válasza:Hát orvoshoz senki sem szeret járni.
Nem kell félni, ha pici a lyuk akkor érzéstelenítő injekció sem kell. De ha félsz adass be érzéstelenítőt. Általában a szuri jobban fáj. Maga a tömés nem.
Nekem múlthéten húzták ki a bölcsesség fogamat,nagyon paráztam. Injekciók jobban fájtak mint a húzás,azt nem is éreztem.
Szerintem a nőgyógyász rosszabb,bár te fiú vagy :D




válasza:



válasza:Én nem irtózok tőle, persze, nem szívesen járok, de ha belegondolok, minden kezelés után mennyivel jobb lesz a közérzetem (pl. fogfájás megoldása, fogkő leszedés, fogpótlás), akkor már megéri azt a kis parát előtte.
Akácfa utcában nagyon jók, korrektek, bár drágábbak, viszont profik és abszolút páciensorientáltak.
Exem ott műttette ki a bölcsességfogát és semmi panasz nem volt, pedig be is gyulladt már előtte.




válasza:



válasza:maszekhez kell menni. ott normalisan kezelnek.
Korzetin kb kataszrofa...




válasza:



válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Eddig soha nem volt bajom a fogorvossal régen sok fogam tömte simán kibírtam gyerekként, de mikor lett egy nagyobb lyukas fogam amihez már érzéstelenítő kellett kettőt adott de még akkor is rohadtul éreztem ergó nem hat rám elég jól a érzéstelenítő, azóta még 2x voltam...
Egyszerűen 1 év kell, hogy el tudjak menni fogorvoshoz annyira kegyetlenül fáj mikor fúrja. Nem bírom rávenni magam. Évente 1-2 fogamat megcsinálja de többet nem bírok, majd beledöglök úgy fáj mikor dolgozik rajta. Az érzéstelenítő csak minimálisan hat pedig kettőt ad,...
Nem a fájdalom miatt hanem mert van olyan beteg akinek fóbiája,hogy retteg attól a közegtől. Olyan jó érzés lenne arra ébredni,hogy már készen is vagyunk.
18/lány/középiskolás
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




