Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Első fogorvosi kezelés?

Első fogorvosi kezelés?

Figyelt kérdés

Nem voltam még fogorvosnál, de most már kezdem észrevenni hogy kezdenek romlani a fogaim sajnos, felületi még csak. Nem fájnak, csak azért gondolom hogy elmegyek, nehogy később nagyobb baj legyen. Csak annyi a baj, hogy félek, hiszen a környezetemben mindenki irtózik tőle, és azt mondja a világ egyik legrosszabb dolga.


Szerintem csak egy kis fúrás meg tömésre lenne szükség.


Ti hogy vagytok ezzel?


21/f



2017. okt. 17. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát orvoshoz senki sem szeret járni.


Nem kell félni, ha pici a lyuk akkor érzéstelenítő injekció sem kell. De ha félsz adass be érzéstelenítőt. Általában a szuri jobban fáj. Maga a tömés nem.


Nekem múlthéten húzták ki a bölcsesség fogamat,nagyon paráztam. Injekciók jobban fájtak mint a húzás,azt nem is éreztem.


Szerintem a nőgyógyász rosszabb,bár te fiú vagy :D

2017. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valoban, egy rossz fogorvos a vilag legrosszabb dolga. En is evekig jartam egy erzestelenito-nelkuli szadista allathoz. Aztan valtottam, azota a tobbi orvosnal varakozni sokkal rosszabb.
2017. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem irtózok tőle, persze, nem szívesen járok, de ha belegondolok, minden kezelés után mennyivel jobb lesz a közérzetem (pl. fogfájás megoldása, fogkő leszedés, fogpótlás), akkor már megéri azt a kis parát előtte.


Akácfa utcában nagyon jók, korrektek, bár drágábbak, viszont profik és abszolút páciensorientáltak.

Exem ott műttette ki a bölcsességfogát és semmi panasz nem volt, pedig be is gyulladt már előtte.

2017. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális maszek orvoshoz kell menni, és semmi probléma nem lesz.
2017. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

maszekhez kell menni. ott normalisan kezelnek.

Korzetin kb kataszrofa...

2017. okt. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tőlünk mindenki úgy távozik, hogy egy élmény volt. A végén valahogy mind rájönnek, hogy nem volt mitől félni :D
2017. okt. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Féltem én is egy jó ideig, de hidd el nem a világ legrosszabb dolga.Fontos,hogy megértő és szimpatikus leygen a fogorvosod,akkor nyert ügyed van és félelmed is elillan.
2017. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én túl vagyok egy 80 perces műtéten, amikor két letört fogamat műtötték ki. Az utána lévő tömések már meg sem kottyannak.
2017. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!