Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Semmelweis stomatológia a 40....

Semmelweis stomatológia a 40. szám alatt van?

Figyelt kérdés

Fogorvosomtól a stomatológiára kaptam beutalót és lényegében ez az összes használható infó a lapon :D

Ha jól értelmezem, akkor a Szentkirályi utca 40-ben fognak ellátni?

Kis 10 perces műtétem lesz, készüljek rá előre valamivel? Gondolom enni pl. nem ártana az érzéstelenítő miatt.

Annyira letaglózott a dolog, hogy teljesen elfelejtettem rákérdezni a részletekre a dokinál, ünnepnap meg nem akarom zaklatni...


2017. nov. 1. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
google?
2017. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő jellegű válaszodat :)

Szerinted mégis honnan vettem a címet, ha a beutalóra nincs ráírva? :D

Van viszont a 47-ben is egy teljesen ugyanolyan épület, teljesen ugyanazzal az ellátási körrel, az viszont egyáltalán nincs optimalizálva google-re, a honlapokon meg röhejes, mennyire nincs kint semmi infó,

Ezért merészkedtem - utólagos engedelmeddel - itt kérdezni, hogy ne ott kelljen épületről épületre ténferegnem.

2017. nov. 1. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:
A 40-ben főként sürgősségi ellátás van, de az első és második emeleten más kezelést is végeznek. Viszont ha jól tudom, kisebb műtéteket a 47-ben csinálnak, oda adnak beutalót inkább. Ott próbálkozz először, majd ott eligazítanak.
2017. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Oda menj ahova a beutaló szól.


Nem kell készülni. Egyél előtte, mert amíg ki nem megy az érzéstelenítő addig nem tanácsos enni. Ha szedsz gyógyszereket, azoknak a nevét írd össze.


Vagy azóta már túl is vagy rajta?

2017. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Ahogy írtam, a beutalón szó szerint semmi nem szerepel, annyi, hogy "tisztelt stomatológia". A beutalás oka és pecsét. Azt is csak a doki említette véletlenül, hogy a Semmelweisbe kell mennem.

Végül olvasgattam egy kicsit a véleményeket a helyről és mindent összevetve úgy gondoltam, várhatok még pár hetet, hátha magától is hajlandó felszívódni az a ciszta :D

Lehet nem volt rossz ötlet, mert már csak negyed akkora, mint volt. Remélhetőleg nem újul ki.

2017. nov. 18. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!