Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bevertem a fejem és sajnos a...

Bevertem a fejem és sajnos a 2 nagymetszőm is érte a felület ahova beütöttem, szenvedtem emiatt valami maradandó károsodást, vagy vissza fog erősödni?

Figyelt kérdés
Az ütés hatására egy nagyon nagyon kicsit elkezdtek mozogni, az egyik lejjebb is csúszott (éppenhogy egy fél milimétert) Voltam fogorvosnál emiatt, de azt mondta hogy ő ezt így nem tudja megmondani, csak egy fogszabályzós tudna segíteni, nagyon aggódom hogy ki fog esni..
2017. nov. 7. 00:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és valaki aki ért hozzá vagy akivel történt hasonló dolog, azt megkérném, hogy az írjon! Előre is köszönöm!:)
2017. nov. 7. 01:03
 2/3 anonim ***** válasza:
ilyenkor gyakan előfodul agyrázkódás
2017. nov. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik családtagom is így jár. Csak ő az alsó fogsorat verte be még gyerekként, de már csontfogakat. Neki is elkezdtek mozogni. Öt a kórházba vitték. Arra már nem emlékszem mit csináltak vele.

De most, hogy már felnőtt, azok az alsó fogai más színűek mint a többi. De egy sem hullott ki.

2017. nov. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!