Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mozog a jobb, felső metsző...

Mozog a jobb, felső metsző fogam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha oda rakom a kezem és a nyelvemmel "mozgatom" azt a fogam, akkor sokkal jobban érződik, hogy mozog, mint a mellette lévő. És annak a fogamnak az ínyemben vagy nem tudom azt, hogy kell értelmezni, de a számnál megnyomom, akkor fáj(Talán a foggyökér). Esetleg ciszta lehet nekem is? Az a fogam szuvasodott, már lett tömve is. Elég sokszor csikorgatom a fogaimat és nem is tudom abba hagyni, ez olyan szokás, hogy észre se veszem, hogy csinálom. Viszont fogászatra csak január 9-én megyek, és addig azt se tudom, hogy mégis mit csináljak vele.

Remélem érthető voltam, nagyon megköszönném a segítséget.

15/L



2017. nov. 8. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne várj vele januárig. El kell menni vele minél előbb. Majd az orvos megmondja mi a baja. Ha az a fogad volt már lyukas és tömve lett, most meg mozog akkor lehet annak annyi.
2017. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kb 2 éve lett tömve.
2017. nov. 8. 15:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem várnám meg a januárt, szerintem hivd fel a fogorvosod.
2017. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Most komolyan ilyen sokat akarsz várni?

Inkább megvárnád,minthogy elb4szd a fontos fogadat?

2017. nov. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Elsőt adom:

Ha szuvas is volt, és most meg mozog, azt szerintem húzzák, és minnél előbb fogdoki!

2017. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a fog mindenkinek mozog kicsit, nem?
2017. nov. 26. 18:58
 7/12 anonim ***** válasza:

Semelyik fognak nem szabad mozognia.

De ha ennyire nem érdekel akkor várj januárig. Lehet még meg tudják menteni, bár nem biztos. (első voltam)

2017. nov. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Előrébb hozattam. December 12-re.
2017. nov. 27. 19:17
 9/12 A kérdező kommentje:
Megvolt.. Tegnap voltam el. Nos.. annyi történt, hogy kicserélte a tömést. Baromi érzékeny volt a fogam fúrásnál.. de most az új töméssel, nem érzem, hogy mozogna csak érzékeny és nagyon érződik rajta, hogy ott tömés van és kissé idegesítő, meg a forróra érzékeny. Más nem nagyon történt.
2017. dec. 13. 10:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem mondta hogy gyökérkezelni kéne?
2017. dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!