Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogyszabályzót kérjek? Mit...

Fogyszabályzót kérjek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben jártam fogszabályzóshoz,de akkor csak éjjelit kaptam meg volt egy napközbenim is.

Az éjjelit az elől összecsúszott fogaim miatt kaptam egy ideig hordtam is aztán mondta az orvos hogy nem kell.(nem húzta ki rendesen)

A nappalit mélyharapás miatt kaptam de ezt sajnos nem mindíg sikerült hordanom mert nem volt időm elfelejtettem stb de ezt nagyon is szégyenlem.:(

Mostanában nagyon kezdett viszont zavarni ez az egész ügy.Mivel az állam kiáll úgymond a mélyharapás miatt meg az összecsúszott fogaim is látszódnak valamennyire.

Még mielőtt valaki kérdezné,hogy minek nekem fogszabályzó azért mert akkor nem kell figyelnem hogy benn-e van vagy nincs és nem felejtem el.Tisztában vagyok azzal is hogy kikezdi a számat,inyemet stb.

Illetve az ára mennyi körül van?(azt hiszem ez a tappancsos fogszabályzo azthiszem:).)

Nagyon örülnék ha tudnátok segíteni!Értelmes válaszokat várok:)

14/L



2017. nov. 12. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Azthiszem mind2(felső és alsó) 100 ezer ft körül lesz.

Használj állandó fogszabályzót! És majd orvos elmondja, hogy mit tudna csinálni a fogaddal!

2017. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia

A fogszabályzó ára attól függ hol csináltatod. Szerintem neked egy állandóra lenne szükséged. Az osztálytársamnak is állandó van a felső fogsorán és neki 30.000ft volt de havonta a húzás meg ezek kb.5000ft.

Tudom hogy ide válaszokat írnak de lenne hozzád egy kérdésem mert hasonló cipőben járunk...szerinted adnak fogszabályzót tejfoggal ? 13/L

2017. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudtommal tejfogra nem,mert ugyis kiesnek inkább maradandóra érdemesebb rakatni mert az örökre úgymarad,szép lesz:).
2017. nov. 12. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!