Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szeretnék fogyszabályzot 17...

Szeretnék fogyszabályzot 17 éves vagyok. Mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Pucolj el de nagyon gyorsan a területileg illetékes fogorvosodhoz, hogy küldjön fogszabályzásra. 18 éves kor alatt TB támogatja. Már nem emlékszem, hogy ingyenes-e, de ha nem akkor is valami jelképes összeg. A fogszabis orvossal majd megbeszélitek.


Választott orvosnál pedig az árazás helyfüggő is, menő helyen drágább a készülék és a kezelések is.

2017. nov. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szívás

Én is akkor kezdtem, 45 ezer/fogiv TÁMOGATÁSSAL

Amíg tanulsz, addig támogatja a tb egyébként

Én most hagytam abba a tanulmányaimat,mindjárt 20 vagyok és mostantól már fizetnem kell

Minden állítás 5 ezer,le szedés 50 ezer, éjszakai also-felso 30.

2017. nov. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pontositom: érettségig van kedvezmény
2017. nov. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a ‘jelképes összeg’ jelzőért kaptam a lepontozást. Vidégen ez huszonpár-ezer forint/ívet takar a tb-s támogatással.

Nyilván egy üveg kovászos uborka árához képest nem jelképes, de a piachoz képest igenis az.

Tökéletesnek távolról sem nevezhető TB-s bohóckodást néhány év pénzkeresés után 90 ezer/ív + tízezer forintos havi kezelési díjak árán hozták helyre Pesten. Biztosan lett volna olcsóbb, de nekem megért ennyit, hogy végre szépek a fogaim.

2017. nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!