Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Baj ha kattog az állkapcsom?

Baj ha kattog az állkapcsom?

Figyelt kérdés
Nem szokott zavarni rágásnál, vagy ilyesmiknél, mert akkor nem kattog, de amikor nagyra nyitom a számat, akkor kattan egyet, és miután összezárom, kattan megint egyet, mintha visszaállna, és ennyi, és csak a bal oldalon kattog. Nem zavar a napi tevékenységeimben, de azért jó lenne tudni, hogy lehet-e belőle bármi a későbbiekben.
2017. nov. 12. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem záródik jól a fogsor, magas tömés, stb lehet az oka , fogorvos megmondja
2017. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen és ugyanúgy a bal oldalon kattog, néha rágásnál is. Nem tudom miért van ez, régen nem volt ilyen. Fogorvosnál volt ciki amikor kinyitottam a szám meg becsuktam, hogy ott zörög az ember feje :D
2017. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem jobb oldalon kattogott. Eleinte csak néha, de idővel már akkor is, amikor beszéltem és eléggé fájt is.

Volt 1 db bölcsesség fogam jobb felső, aminek alul nem volt párja, amihez tudott volna támaszkodni és a harapásom e miatt nem volt jó. (megjegyzem, h genetikai "rendellenességem" hogy nem is jött ki több bölcs.fog, mert nincs fogcsíra).

Amikor kivetettem, pár hét alatt rendbe jött. De végeztem gyakorlatokat a nyelvhúzogatást, ahogy a fogorvos mutatta.

2017. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen ez lehet majd később lesz ízületi fájdalom, ami tényleg baj!

Menj el fogorvoshoz!

2017. nov. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!