Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Debreceniek! Tudnátok segíteni...

Debreceniek! Tudnátok segíteni fogszabályzó-ügyben? Nem tudom mit tegyek, és kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek mintavételre és konzultációra a klinikára, 17 éves vagyok, tehát a támogatás még jár a fogszabályozóra. Felülre átlátszót szeretnék, alulra pedig fémet. A fém egy ívre 50.000 Ft, viszont az átlátszó áráról fogalmam sincs. Tudom, hogy mindenkinél eltérő és sok mindentől függ az ára, de nem tudná esetleg valaki megmondani, hogy az átlátszó körülbelül mennyibe kerül a klinikán? Illetve nagyon hálás lennék, ha tapasztalataitokat is megosztanátok mind a fémmel, mind az átlátszóval kapcsolatban. Köszönöm szépen! :)

2017. nov. 16. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Hétfőn elmész és a mintavétel előtt anyu-apu vagy te megkérdezed az árakat.

Az orvos azonnal elmondja, hogy mi a helyzet.

Tippelgetni is felesleges, ahogy írtad.

2017. nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!