Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a fogorvosra?

Figyelt kérdés
Rossz fogaim vannak, hiába mosom őket csak romlanak. Megcsináltatom, és a tömés alatt romlik, akkor gyökérkezelnek, kiidegelik (ami rohadtul fájt, 2x), és végül van, hogy szétesik a csonk is ami megmaradt. Legutóbb 1 órán át húzta a fogam a doki mert kezelve volt és odanőtt a csonthoz és darabokban jött ki. Ez volt az utolsó alkalomkor. Most megint törik az egyik fogam, és a mellette levő sem jó. Csomó fogkövem van, amit most leszedetekha elmegyek.. Hogyan vegyem rá igy magam, hogy megint elmenjek dokihoz?
2017. nov. 20. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elég nagy húzó erő, hogy ha nem mész csak rosszabb lesz. Bátorság! :)
2017. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg keress először egy normális orvost aki nem okoz fájdalmat. Ha rendesen elérzéstelenít akkor nem szabadna hogy bármit is érezz. És gondolj arra hogy a rossz fogak sok bajt tudnak okozni.
2017. nov. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Maga az ideg megölése fájt, a szer miatt amit beletettek. Olyan volt, mint amikor valaki, akinek érzékeny a foga az édesre, csokit eszik, és belenyilall. Nos, pont az a fájdalom csak órákig tartóan.. Ezek végett nem szeretek menni, meg hogy nem lehet rendesen kihúzni mert darabokban jön ki és egy órán át kell húzza, feszitse :/. A doki az jó, meg vagyok vele elégedve.
2017. nov. 21. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!