Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nappali fogszabályzorol...

Nappali fogszabályzorol roviden? (Kerdesek lent)

Figyelt kérdés
13 eves lany vagyok, felul egyik fogam kiall es ha mosolygot eleg ronda. A tobbi fogam se szep alul se, ossz vissza all. Szeretnenk fogszabályzót, a szuleimmel mar egy e fontolgatjuk, de mostmár inkabb napoalit szeretnénk. A tejfogaim kiestek már. A kérdésem, h ez az egesz hogy zajlik leveszik a mintat aztan mennyit kell varni mir majd felrakjak? Fáj mikor felrakják? Koszonom elore is
2017. nov. 20. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogorvos függő hogy mennyit kell várni. Nekem miután elkészült a minta kb egy hónappal utána rakták fel. A feltevés egyáltalán nem fáj, utána fájdogál3-4 napig
2017. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmit nem érzel, csak ráragasztják a breketteket a fogadra,annyit érzel majd hogy valaki matat a szádban, semmi mást.

Felrakas után egy hétig fájni fog

Nekem mintavétel után 3 hónappal került fel

2017. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!