Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzoval kapcsolatos...

Fogszabályzoval kapcsolatos kerdesek?

Figyelt kérdés

Nem igazan csunyak a fogaim, de van alul egy, ami nagyon befele all, es az zavar. Felso fogsoromnal pedig van par mm 3-4 fogam kozott. Ezeket szeretnem szebbe tenni, esetlegesen helyere szabalyozni. Hogy mukodik ez az egesz? Konzultacio, meg ilyenek mennyi ido? Also felso fogsor egyutt lrhetseges? Mennyi ideig lesz fent kb? Hol csinaljak meg? Az ara korulbelul mennyibe kerulne?


15/l


2017. febr. 18. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Beírod a keresőbe, hogy fogszabályzás+ a város, ahol élsz és nagyjából minden kérdésedre választ kapsz.

Pl. [link]


Ha államiba mész, akkor az íveket kell kifizetni, a kezeléseket nem.

2017. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Utananeztem...de nem igazan tudom elhinni hogy 265.000 ft lenne? Ez Letezik? Annyi csak az iv?
2017. febr. 18. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, és ez még csak a sima fém, az átlátszó még többe kerül.

18 alatt tb-re is lehet, de akkor is kell valamennyit fizetni érte. Nem akarok baromságot mondani, nekem több, mint tíz éve volt, akkor a felső ívem került 25 ezerbe az alsó 16-ba, de nekem csak pár fogon volt, nem az egész soron, meg ugye az tíz évvel ezelőtt volt.

Elmész a fogorvoshoz, majd ő megmondja, mibe kerül.

2017. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Igen, en is csak par fogra szeretnek! Nem tudtam hogy ez is lehetseges.
2017. febr. 18. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt az orvos dönti el, hogy mennyire kell feltenni. Mindenesetre menj el, mert míg kiskorú vagy, jóval olcsóbban megúszod. Nekem is kéne, annak ellenére, hogy volt, de szétcsúszott pár év alatt. Drágállom én is.
2017. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 17 évesen adott esti fogszabályzót az sztk-s fogorvos,persze semmit nem segített,de arra gondolt,hogy utána még 2 évig lesz nappali (amint betöltöttem a 18-at,hogy többet fizessek..meg onnantól aktiválásért 5000ft.)és utána éjszakai,ami megakadályozza,hogy vissza álljanak a fogaim,szóval jó kis pénz lett volna..

Novembertől-januárig jártam hozzá (januárban betöltöttem a 18-at,így ott hagytam. Egyébként sértegetett,hogy csúnya pitbull pofám van,marha rondák a fogaim stb.) Egy volt osztálytársamnak is ő csinálta a fogszabályzóját,neki a felső 30 ezer forint volt,alsó nem volt neki. A helybentartó meg 15. (18 alatt)

Én pedig most február 14.-én voltam magánorvosnál,nagyon kedvesek voltak. Árakat beszéltünk,és kezelési tervet kaptam.(120 ezer forint lesz a felső fogszabályzóm, porcelán. 120 az alsó,ugyanígy porcelán,és majd a retenciós sín és a levétel 60 ezer,ezenkívül az aktiválások egy sínnel 7 ezer, 2 sínnel 10 ezer forint.(Nekem sajnos eléggé kusza a fogazatom,és harapási rendellenességem is van -mélyharapás-) Drága lesz,de megéri.

20/L

2017. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!