Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mozog a fogam! Mit tegyek? 15/L

Mozog a fogam! Mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés

Az egyik őrlő fogam mozog. Alatta nő a csontfogam, 100% hogy a tejfogam mozog. Már nagyon mozog, a nyelvemmel is látványosan ki tudom lökni belülről. A másik oldalról viszont még tartja valami. Nem ez lenne az első fogam amit magamnak húznék ki, másfél hónapja is kihúztam magamnak egyet kézzel (zsebkendőt is használtam, utána öblögettem is, szépen ki is nőtt), sőt volt hogy nyaraláson, hajóút közben applikáltam ki magamnak, így nem viszolygom ettől, ki merem rántani magamnak.

De egyszerűen nem akar mozdulni.

Pedig egy sima étkezés során rendkívül zavaró, hogy nem tudom hogy a panírt rágom, vagy a fogamat, mert mindig kimozdul!

Mkre a fogorvoshoz időpontot kapok, addigra már biztosan kiesne.

Hiába mocorgatom, csavargatni próbálom, egyszerűen nem akar kijönni. A nyelvemmel érzem a fog alját, kb a belső felét érzekel vele.

Valakinek valami tipp? Annyit szenvedek vele..



2017. nov. 25. 13:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sikerült kihúznom kedden.

Nagyon szépen köszönök minden tanácsot! Ment a zöld pacsi! :)

2017. dec. 2. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!